Recepty na jídla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Frankfurtská polévka a kuře na paprice

3 posters

Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro serafapetra Mon May 02, 2016 10:11 pm

Dneska sem se nejak dala do vareni a bude frankfurtska polevka a kure na paprice, tak budu mit aspon na 2 dny.

serafapetra

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 04. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Re: Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro Lvice.eva Mon May 02, 2016 10:12 pm

Kuře na paprice mě naučila moje sestra dělat trochu "netradičně", ale naprosto výborně. Na másle lehce osmahne cibulku a na tu dá NAKRÁJENÉ kuřecí maso. Spolu zasmahne, aby kuřecí maso zezlátlo, pak to posolí, posype paprikou. A udělá majdu - voda+hl.m., provaří a je to. A je to fakt super. Už jinou nedělám.

Lvice.eva

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Re: Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro serafapetra Mon May 02, 2016 10:13 pm

Diky za tip...ale mela sem cely kureci stehna, tak to vyzkousim nekdy priste, az budu mit steheni rizky nebo tak neco.... ;-)

serafapetra

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 04. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Re: Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro serafapetra Mon May 02, 2016 10:14 pm

Kuře na paprice můžeš uvařit i dietně, když dáš před vařením pryč kůži a odkrájíš z toho případné další kousky tuku. Cibuli zpěníš i na malé trošce oleje a když si k tomu dáš kuskus, bulgur nebo celozrnné těstoviny, tak myslím, že to bude docela dietní.

serafapetra

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 04. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Re: Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro Lvice.eva Mon May 02, 2016 10:16 pm

My k němu někdy jíme špecle.. to jsem se naučila kdysi, když jsem byla pracovně v Německu. Chodila jsem tam na to tehdy do blízkého bistra každý den. Nikdy jsem lepší nejedla. Myslím, že i to sestřiné trošičku pokoří. Prostě totální žrádýlko :-)) :-D

Lvice.eva

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Re: Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro Bílá hortenzie Tue May 24, 2016 8:46 am

Špecle jsou výborné, ale zda se hodí zrovna ke kuřeti si nejsem jista ;-)
-------------
K obědu se peče kuře na paprice, jako přílohu k němu budu podávat houskový knedlík.

Bílá hortenzie

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Frankfurtská polévka a kuře na paprice Empty Re: Frankfurtská polévka a kuře na paprice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru