Recepty na jídla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plněné papriky

2 posters

Goto down

Plněné papriky Empty Plněné papriky

Příspěvek pro Majkl2 Tue May 24, 2016 7:18 pm

Minulý týden byla jen tak náhodou hašééé. Pro velký úspěch se opakovalo pečení a ??? Snědlo se půl velkého pekáče a ...neéééé!!!! Byla dobrá aleee??? Vyhodit, zamrazit, ...néééé! a tak tedy:
Přidal jsem asi 1/4 množství uvařené rýže, dvě vejce, svařil asi 4 dcl vody se 4 hřebíčkama a 4 kuličky nov. koření, 3 bobkáče, asi 5 cm celé skořice, 2 pol. lžíce cukru a co to šlo jsem naředil rozmíchané hašeééé s rýží, jen tou vodou - vývarem.
Papriky, bílé, s tenkou slupkou naplnil směsí, do kastrolu, podlil zbytkem té vody, přidal dvě kostky hovězího bujoonu a dusit, péci do změknutí paprik, uvnitř je už vše uvařeno. Vyjmout papriky, koření, vložit dva rajské protlaky, povařit, dochutit jak kdo má rád a šmitec.
S domácími, nekynutými houskovými knedlíky..... mňám, takové plněné papriky se mě ještě nikdy nepodařily!!
Dobré pošmáknutí, kdyby náhodou.... Smile

Majkl2

Poèet pøíspìvkù : 74
Join date : 02. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Plněné papriky Empty Re: Plněné papriky

Příspěvek pro Lvice.eva Tue May 24, 2016 7:19 pm

jak ho děláš!!!!!???? u nás ho vařili v kuchyni - na šachtě...ale starý kuchař je v pánu a mladý (je tam velká firma...) :-D to neumí...je to jen takový né moc chutný prejt...

Lvice.eva

Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 04. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru