Recepty na jídla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách?

2 posters

Goto down

Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách? Empty Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách?

Příspěvek pro Zeleninka Thu Jul 14, 2016 8:19 pm

Zdravím. Smile Mám dotaz, který se možná zdá absurdní, ale po dlouhé rozmluvě s mamkou mám nahlodané myšlenky... Jde o sojové mléko. Myslíte, že neotevřené krabice lze vzít sebou do Chorvatska? Já žiju v domnění, že dokud se krabice neotevře vydrží i ve vyšších teplotách než jsou v lednici. Shocked Jde o to, že bych si alespoň první dva tři dny ráda udělala nějakou kaši, nebo smothies a k večeru si dám ráda i sklenici své oblíbené příchutě... Je mi jasné, že otevřené by se bez lednice zkazilo ale spolu s kamarádkou se kterou pojedu, jsme schopné jej zlikvidovat na posezení, ovšem mamka tvrdí, že nevydrží ani cestu tam pokud bude vedro, tak nevím... Doufám, že Vám příspěvek příliš nevadí i když je tak trochu o ničem, kdyžtak ho však klidně smažu, ovšem za názory budu moc vděčná. Předem děkuji. Smile

Zeleninka

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách? Empty Re: Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách?

Příspěvek pro Bílá hortenzie Thu Jul 14, 2016 8:23 pm

Jasně, že vydrží...

Bílá hortenzie

Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách? Empty Re: Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách?

Příspěvek pro Zeleninka Thu Jul 14, 2016 8:29 pm

Děkuji za odpověď. Smile

Zeleninka

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 14. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách? Empty Re: Vydrží sojové mléko ve vyšších teplotách?

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru